Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vAdrian

Administrator
 • Postów

  70
 • Wpisy

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana vAdrian w dniu 21 Października

Użytkownicy przyznają vAdrian punkty reputacji!

7 obserwujących

O vAdrian

 • Urodziny 23.08.2001

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o postaci

 • Nazwa postaci
  [HA]vAdrian

Ostatnie wizyty

1518 wyświetleń profilu

Osiągnięcia vAdrian

Doświadczony

Doświadczony (5/8)

 • Conversation Starter
 • Dedicated
 • Team Senthia
 • First Post
 • Collaborator

Najnowsze odznaki

67

Reputacja

 1. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Zapraszam na nasz Discord. Zgłoś Się Do mojej osoby
 2. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Zapraszam na nasz Discord. Zgłoś Się Do mojej osoby
 3. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Zapraszam na nasz Discord. Zgłoś Się Do mojej osoby
 4. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Zapraszam na nasz Discord. Zgłoś Się Do mojej osoby
 5. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie.
 6. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie.
 7. vAdrian

  Prezentacja Serwera

  Na maksymalnym levelu istnieje możliwość dropnięcia itemów z każdej mapy, za wyjątkiem tych podstawowych.
 8. vAdrian

  ShowMe - POWRACA!

  Ładna prezka, życzę powodzenia
 9. Status: OTWARTA 1. Podania należy składać w osobnych tematach w tym dziale. 2. Tytuł tematu powinien zawierać przedrostek [TUT] i Twój nick. 3. Pamiętaj, że nie chcemy przeczytać Twojego życiorysu, a bliżej poznać Twój charakter, to jaki jesteś i w jaki sposób postępujesz. 4. Nie przesadzaj z kolorami, piękno tkwi w prostocie. 5. Upewnij się czy spełniasz wymagania. 6. Nie wypowiadaj się w swoim temacie. (chyba, że komentarz będzie koniecznie wymagał odpowiedzi lub obrony) 7. Posty pod podaniami muszą być odpowiednio uargumentowane. 8. W dziale włączona jest moderacja postów, zatem jeżeli Twoja odpowiedź się nie pojawi, to musiała naruszać regulamin. 9. Zabrania się wstawiania całego podania w formie 1 obrazka. ⁕ Uczciwość ⁕ Wiek 18+, wyjątek może stanowić mocne podanie ⁕ Czas wolny minimum 4 godziny dziennie ⁕ Komunikator głosowy Discord oraz sprawny mikrofon ⁕ Odpowiedzialność i rzetelność ⁕ Kultura na bardzo wysokim poziomie ⁕ Dobra opinia wśród graczy ⁕ Mile widziane doświadczenie ⁕ Dyspozycyjność ⁕ Umiejętność zachowania zimnej krwi ⁕ Bardzo dobra znajomość serwera ⁕ Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną ⁕ Przeprowadzanie wymian ⁕ Uzupełnianie swojego dziennika w Strefie Wymian ⁕ Odpowiadanie na pytania graczy w grze, na forum oraz Discord ⁕ Rangę Tutor w grze, na forum oraz Discord ⁕ Wynagrodzenie w postaci Smoczych Monet ⁕ Satysfakcję związaną z pracą nad projektem Senthia.pl Imię: Wiek: O mnie: Doświadczenie: Co skłoniło mnie do złożenia podania?: Dlaczego ja?: Na czym według mnie polega praca Tutora?: Czas na pracę: Kontakt: Wymagania: (zaznaczyć czy spełniasz, czy nie) Proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów: Pierwszym jest przyjęcie podania, natomiast drugi to rozmowa na Discord, która ostatecznie zadecyduje czy aplikant zostaje przyjęty.
 10. Status: OTWARTA 1. Podania należy składać w osobnych tematach w tym dziale. 2. Tytuł tematu powinien zawierać przedrostek [TGM] i Twój nick. 3. Pamiętaj, że nie chcemy przeczytać Twojego życiorysu, a bliżej poznać Twój charakter, to jaki jesteś i w jaki sposób postępujesz. 4. Nie przesadzaj z kolorami, piękno tkwi w prostocie. 5. Upewnij się czy spełniasz wymagania. 6. Nie wypowiadaj się w swoim temacie. (chyba, że komentarz będzie koniecznie wymagał odpowiedzi lub obrony) 7. Posty pod podaniami muszą być odpowiednio uargumentowane. 8. W dziale włączona jest moderacja postów, zatem jeżeli Twoja odpowiedź się nie pojawi, to musiała naruszać regulamin. 9. Zabrania się wstawiania całego podania w formie 1 obrazka. ⁕ Wiek 18+, wyjątek może stanowić mocne podanie ⁕ Czas wolny minimum 5 godziny dziennie ⁕ Komunikator głosowy Discord oraz sprawny mikrofon ⁕ Odpowiedzialność i rzetelność ⁕ Kultura na bardzo wysokim poziomie ⁕ Dobra opinia wśród graczy ⁕ Mile widziane doświadczenie ⁕ Dyspozycyjność ⁕ Umiejętność zachowania zimnej krwi ⁕ Bardzo dobra znajomość serwera ⁕ Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną ⁕ Odpowiadanie na pytania graczy w grze, na forum oraz Discord ⁕ Poszukiwanie graczy, używających nielegalnych oprogramowań ⁕ Kontrolowanie rozgrywki ⁕ Wypisywanie błędów do technika ⁕ Rozwiązywanie problemów graczy ⁕ Nadzorowanie eventów ⁕ Rangę Test. Mistrz Gry w grze, na forum oraz Discord ⁕ Wynagrodzenie w postaci Smoczych Monet ⁕ Satysfakcję związaną z pracą nad projektem Senthia.pl Imię: Wiek: O mnie: Doświadczenie: Co skłoniło mnie do złożenia podania?: Dlaczego ja?: Na czym według mnie polega praca Mistrza Gry?: Czas na pracę: Kontakt: Wymagania: (zaznaczyć czy spełniasz, czy nie) Proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów: Pierwszym jest przyjęcie podania, natomiast drugi to rozmowa na Discord, która ostatecznie zadecyduje czy aplikant zostaje przyjęty.
 11. vAdrian

  Prezentacja Serwera

  Bossy oraz metiny respią się co 30 sekund
 12. vAdrian

  Gildia ,,Cloud" Shinso

  życzę powodzenia
 13. vAdrian

  Prezentacja Serwera

  @Paul W przypadku gdy ktoś używa wspomagaczy w postaci cheatów i wyłączy je idealnie w momencie pojawienia się członka teamu, administrator musi zweryfikować taką osobę w związku z tym, że jest już podejrzana. Uwzględniając fakt, iż większość cheatów działa tak, że aby je wyłączyć, należy wyjść z clienta gry i odpalić go na nowo. Wtedy też, taka osoba jest proszona o niewylogowywanie się z konta, oraz udostępnienie ekranu za pomocą Discorda (najmniej inwazyjny sposób) w celu weryfikacji czy w całym procesie bierze udział jakieś nielegalne oprogramowanie. Uważam, że ten sposób jest jednym z lepszych, ponieważ w dobie dzisiejszych programów do obróbki grafiki, przerobienie screena, tym samym wycięcie przycisku do bota jest banalnie proste. Jeśli chodzi o wyżej wymienionego screena oraz blokadę na Ciebie nałożoną - nie pochodzi ona ode mnie, osobiście zawsze starałem się podchodzić do każdego indywidualnie i zdarzyło mi się jeszcze zbanować kogoś "za darmo".
 14. vAdrian

  Prezentacja Serwera

  Temat z prezentacją zaktualizowany został o datę oficjalnego startu serwera: @Użytkownik @Bywalec @Wyróżniony
×
×
 • Dodaj nową pozycję...